Amira Mujačić među publikom poznatija kao Mia Ar radi punom parom. Nakon učešća u muzičkom šou “ZMBT” gdje se pokazala u najboljem svjetlu, Mia je nastavila da niže samo uspjehe. Uskoro, priča nam ona, izlazi njena nova pjesma, no još uvijek je poprilično tajnovita po tom pitanju.
– To će biti nešto veoma dobro i dosta drugačije. Ali, nek sve bude iznenađenje – tajnovito će Mia.
Prije nekoliko dana se vratila i s turneje po Austriji gdje je pjevala zajedno sa kolegom Huletom. Ona ima samo riječi hvale za svog kolegu koji je, kako je istakla, pravi domaćin a fantastičan pjevač.
– Bili smo njegovi gosti u Gracu. Kako ništa ne može bez vašeg i našeg omiljenog magazina, prije nego što smo krenuli na koncert, prvo smo detaljno iščitali “Express” i krenuli na put. Bez “Expressa” ne idem nigdje, pa ni u Austriju – kaže nam Mia uz osmijeh dodajući kako su se ona i Hule umalo posvađali zbog našeg magazina ko će ga prvi prelistati…
S obzirom na to da je i “gore” ostavila odličan utisak, nije nas iznenadio podatak da će Mia, u skorijoj budućnosti, sve češće i nastupati po zemljama Zapada.






