Semir Hasić konačno je, nakon silnih peripetija oko vize, otputovao za Ameriku. Tamo ga, kaže nam on, očekuju brojni nastupi koje je morao odgađati zbog već pomenutih problema. No, sada, kada je tamo, “razmahao” se na sve strane pa tako svako malo putuje iz države u državu.
Najsvježija slika stigla nam je iz Arizone gdje Semir, a kako drugo nego sa “Expressom”, pozirao i to pored kaktusa. Kaže da se dobro pripremio pa je preko bare ponio nekoliko primjeraka našeg magazina kako bi mogao “ubiti” one doduše rijetke trenutke slobodnog vremena.
Pored toga, poradio je dosta i na promociji našeg magazina koji se, kako smo čuli, itekako dopao našim iseljenicima.





