Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Zanimljivosti

EVO ŠTA ZORICA MARKOVIĆ KAŽE O SVOJOJ VEZI SA DUŠKOM RADONJIĆEM: Volimo se bez obaveza

Zorica Marković je prva finalistkinja koja je prošle noći napustila Zadrugu. Zorica je nakon izlaska iz Bijele kuće gostovala u studiju gdje je sa voditeljicom ćaskala o aktuelnim dešavanjima u Zadruzi. Markovićeva je pred ulazak u rijaliti priznala da je u emotivnoj vezi sa Duškom Radonjićem i time šokirala sve zadrugare, a sada je malo
detaljnije objasnila njen i Duškov odnos.

– Kad me novinari pitaju “Je l neko mlađi?” Ja kažem “jeste, mlađi 15 odina”, lupetam glupost. To jeste jedna specifična veza, veza bez obaveza – rekla je ona, a zatim dodala:

– To je sve opušteno, normalo, sa opuštenim pričama, porodicom, djecom, nismo mi klinci. Stvarno je specifično, zato to i traje. Ja Duška poštujem, on je mnogo dobar čovjek, to što ima neke svoje principe, ima, to je daleko od mene. Kad se vidimo, vidimo, kad se ne vidimo ništa. Ne mogu ja, prestrog je on…Dule voli kad ja mješam ručak-kaže Zorica.

Tagovi: Duško RadonjićZorica Marković
Prethodni članak

SEJO BOY JE BRIŽAN OTAC: Sin Davud je njegov sultan (FOTO)

Sljedeći članak

DAME VOLE FUDBAL: Pjevačice podržale fudbalere Hrvatske

Povezani članci

Nedeljko Bajić Baja otvoreno o svom intimnom životu: “Mene nitko ništa nije konkretno pitao, niti sam ja o tome pričao…”

Gdje je sada glumica poznata iz Žikine Dinastije po legendarnom uzviku: “*ebi ga!”

Sjećate se kako je Adi Šoše izgledao u “Zvezdama Granda”: S njim su bili i roditelji koje nikad ne vidimo u javnosti…

Rana trudnoća, skrivanje od obitelji, ranjeni sin, infarkt…Sve je to Šemsa Suljaković “liječila” uz pomoć muzike!

NAJNOVIJE

Pokradeni Tarik i Lejla Filipović: “Došli smo u stan, a kad smo izlazili, imao sam…”

Zgodni hrvatski nogometaši kao manekeni: Ženama pale vilice, a sve smislila supruga jednog od njih!

Hercegovac Mario na meti u “Farmi”: Parfem nanosi čak i u štali i stalno se uređuje!

Šime iz “Gospodina Savršenog” ne izgleda više ovako: Obrijao se i sve ostavio u čudu!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo