Pjevač Darko Lazić na sebi već ima nekoliko “umjetničkih djela”, a sad je odlučio da doda još jedno.

Iako višesatne svirke iscrpljuju pjevače, on ne voli da gubi vrijeme već svaki slobodan trenutak koristi kako bi se zabavio, a kao veliki ljubitelj tetovaža odlučio je da svoje tijelo ukrasi sa još nekom.

Darko se trenutno nalazi na turneji po Australiji, te je odlučio da počasti sebe još jednom tetovažom i to likom legendarnog Al’ Paćina, pa se pohvalio svojim fanovima na Instagramu.

Tetovaža je poprilično velika, te je pokrila skoro cijelu butinu, a pjevač je sve to junački izdržao.Za vrijeme tetoviranja podršku mu je pružala djevojka Katarina putem video poziva. Uprkos velikoj vremenskoj razlici, njoj nije bilo teško da usred noći razgovara sa Darkom.
(Express/ Republika)