Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Zanimljivosti

Izvjesna Katarina Matić lažno se predstavlja kao saradnica "Express-a" i reporterka TV "Alfa"

Otkako su internet i fejsbuk postali naša skoro pa neizbježna svakodnevnica, komunikacija, druženje i poslovanje uveliko je olakšano i krajnje pojednostavljeno. Međutim, internet je donio svoje mane i neprijatnosti, odnosno probleme od strane ljudi koji sve to zloupotrebljavaju.

Estradne ličnosti odavno su na udaru onih koji im žele napakostiti na raznorazne načine, ali je sve češće i izraženije da se na istoj meti nalaze i mnogi printani mediji, odnosno redakcije, urednici, dopisnici i drugi spoljni saradnici.

Ovih dana fejsbukom kruže takozvane ponude za prijateljstvo od izvjesne Katarine Matić, a koja je, navodno, iz Bijeljine i čije je ime, možda, zloupotrijebljeno ukoliko takva osoba zaista živi u Bijeljini, a koja nema veze sa istim. Bilo putem fejsbuka ili mobilnog telefona, navodna Katarina kontaktira pjevače, menadžere i sve one koji imaju dodirnih tačaka sa estradom, lažno se predstavljajući da je novinarka, odnosno nova dopisnica magazina “Express”, te ujedno i reporterka sarajevske televizije “Alfa”.

U tim kontaktima, a u najsvježijem primjeru sa pjevačem Zoranom Pajićem Paćinom, lažna dopisnica je dogovorila televizijski intervju, kao i fotografisanje i razgovor za naš magazin! Prilikom našeg susreta na snimanju jedne muzičke emisije, pjevač nas je pitao o kome se radi i da li je poznajemo, jer nju i njenu „novinarsku ekipu” očekuje svaki čas. Ostali smo zatečeni, tim prije jer nam je Pajić rekao da se radi o novinarki iz Bijeljine.

S obzirom da uredničkih, tj redakcijskih uputa, obavještenja ili instrukcija u vezi novih saradnika nismo imali, barem kada je naš magazin u pitanju, postalo nam je jasno da je pjevač žrtva laži i obmane. Nakon par sati, SMS poruka upućena pjevaču, u kojoj se “novinari” izvinjavaju što nisu došli zbog drugih obaveza, potvrdila je naše sumnje da se radilo o lažnom predstavljanju i najobičnijoj prevari.

– Izvjesna Katarina me kontaktirala čak nekoliko puta i zato nisam posumnjao u njenu priču i izraženu želju da se vidimo i porazgovaramo, tim prije jer sam objavio novi album i što mi je svakako u interesu da to promovišem što bolje. Po dolasku u Bijeljinu poslala mi je još jednu poruku potvrdivši svoj i dolazak televizijske ekipe. Međutim, ispostavilo se da se radi o najobičnijoj prevari i lažnom predstavljanju-požalio nam Zoran Pajić Paćino, jedan od kontaktiranih estradnjaka.

Prethodni članak

Zbog Tajre Planjanin, bosanske Selin Dion, zaplakala cijela sala

Sljedeći članak

Tina Ivanović: Zvezdan i ja "radimo" na proširenju porodice

Povezani članci

Susjedi progovorili o tome kakva je Džejla Ramović stvarno: “Pazite, nje nekad nije bilo po sedam, deset dana…”

Mnogo skupa fotografija: Šemsa, Sinan i Halid u Bihaću spojili dvije noći za pamćenje!

Zna se tko je “kralj bakšiša”: Đani sa slavlja zna otići i sa 15.000 eura, zlatom i dragim kamenjem….

Zavirite u dnevni boravak Nataše Bekvalac: Igra sa kćerkom otkrila zanimljive detalje!

NAJNOVIJE

Berin Buturović snimio spot u Kosači: Fanovi već komentiraju kako je veliki “laf”!

Porodila se kćerka Mustafe Nadarevića: “Dobro došla slatka Vini!”

Odrastao u selu pored Bosanskog Petrovca, umro u Beogradu: Skoro četiri godine bez Marinka Rokvića!

Susjedi progovorili o tome kakva je Džejla Ramović stvarno: “Pazite, nje nekad nije bilo po sedam, deset dana…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo