Već nekoliko dana traje snimanje spota kojim će Lepa Brena obilježiti 35 godina uspješne muzičke karijere, a nakon dana provedenog u studiju, pjevačica je unutrašnjost svoje luksuzne vile na Bežanijskoj kosi prilagodila potrebama seta. Naime,, Lepa Brena je snimanja spota, u kom će mlade kolegice “glumiti” pjevačicu iz raznih faza njene karijere, nastavila u svom domu, ispred kog je tokom jučerašnjeg dana vladala užurbana atmosfera. Malo prije podneva, ispred kuće vlasnice “Grand” produkcije stigle su Vanja Mijatović, Nikolina Kovač i Slađana Mandić, a odmah za njima su lagano pristizali i tehničari, noseći sa sobom kamere, ali i svu neophodnu opremu za snimanje. Ubrzo potom stigla je i Tijana Dapčević, a dan pijre toga, snimale su Katarina Živković, Ljupka Stević i Anabela Atijas. Kaća, Ljupka i Anabela, prošetaće se kadrom Breninog omaža samo u bijelim mantilima i plavim perikama, a u spotu će se pojaviti i nekoliko djevojčica koje su dobile zadatak da odglume malu Brenu.
![]()
– Brena je kuću potpuno prilagodila snimanju ovog omaža i sve izgleda kao jedan ogroman studio. Angažovala je dekoratere koji su izmijenili izgled unutrašnjosti njenog doma, kako bi sve izgledalo adekvatno. Cijela ekipa je bila zapanjena po ulasku u kuću, jer nisu očekivali da će Brena baš toliko da se angažuje oko svega. Ipak, pošto je ovo omaž njenoj karijeri, dugoj čak 35 godina, svima je postalo jasno da joj je sve ovo jako važno i da želi na najbolji način da predstavi sve godine na sceni – priča izvor. U svojevrsnom omažu Breninoj višedecenijskoj karijeri, osim kolegica i Saše Popovića, pojaviće se i oni bez kojih nijedna zvijezda ne može da opstane – fanovi.
![]()






