U vili "Parova" je izbio skandal, Lepa Lukić nije mogla da se smiri. Sinoć su bile nominacije i tom prilikom je nastao skandal.Gastoz i Miljana su htjeli da naprave šalu i nominuju Lepu Lukić, ali ona je revoltirana počela da se svađa. Ona je Miljani zaprijetila tužbom i čak ju je nazvala i "kučketinom". Onda je Miljana nju nazvala "matorom babetinom".
– Mrš, đubre jedno! Pijanduro jedna! – derala se Lepa, van sebe!
– Htjeli smo samo da napravimo šalu – pravdao se Gastoz i smirivao Miljanu.






