Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

POPIJEM KOJU VIŠE: Aleksandru Mladenović majka prozvala izrodom

Niko u porodici ne pije rakiju,a ona slisti i pola flaše

Aleksandra Mladenović je progovorila o svom poroku. Bez problema je istakla da za noć može da popije i pola flaše rakije, ali da sa ponašanjem problem nema.

– Volim da popijem koju čašicu više. Obožavam rakiju. Majka mi kaže da sam izrod u porodici jer niko sem mene ne pije rakiju. Umijem za jedno veče da popijem i pola flaše – ispričala je, pa se osvrnula na svoje ponašanje u trenucima kada cugne koju više.

-Nemam ispade da šaljem poruke bivšim momcima. Kada popijem tada sam najveselija, sve volim, grlim i ljubim. Drugarica mi je jednom rekla: “Treba češće da budeš pijana” – objasnila je Mladenovićeva.

Pjevačica se dotakla i problema po klubovima, pa je objasnila kako izlazi na kraj s pijanim gostima.

– Nisam imala neprijatne situacije. Desi se da mi priđe ponekad pijan gost, ali ja to rješavam osmijehom i nikad nemam problema. Znam kako funkcioniše pijan čovjek, jer sam i ja nekad pijana – ispričala je.

Zbog pandemije korona virusa mnogi nastupi su zaustavljeni, ali Aleksandra se ne žali. Ipak, ne krije da joj se desilo da je dočeka i prazan klub.

– Da, dešavalo se ranije i mislim da to nije nikakva sramota. Mislim da se to svima dešavalo… Potpuno mi je svejedno da li je klub pun ili prazan. Sve i da je samo 50 ljudi došlo, tu su zbog mene i ja gledam da ih maksimalno ispoštujem – zaključila je Aleksandra.

(Express/ Telegraf)

Tagovi: Aleksandra Mladenović
Prethodni članak

MNOGI ĆE JE SANJATI: Elena Kitić pokazala bombastičan dekolte

Sljedeći članak

IZVINITE MOMCI: Belma Husienefendić o ljubavi među “Zvezdama Granda”

Povezani članci

Seka Aleksić u kupaćem privukla sve poglede: Pokazala vitkiju figuru i izazvala lavinu komentara (FOTO)

Malo tko zna da je Doris Dragović starija od muža: Vjenčali su se 1990., ona je imala 29 godina, a on samo…

Još jedan pjevač izgubio je brata u prometnoj nesreći: Ista sudbina ga pogodila kao i Lazića

Time Out Band objavio novu pjesmu “Tugo dobar dan”: Pojasnili i kako su dobili ime?

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo