Mina Vrbaški je ušla u sukob sa Anđelom Vešticom, a maltretiranje od strane nje trajalo je nekoliko sati, dok Veštica nije završila u izolaciji. Nakon toga, ona je vodila dugačak razgovor sa Đeksonom, sa kojim se na kraju i pomirila i ljubila, da bi otišla u spavaću sobu i uradila nešto neočekivano. Naime, ona je legla kod svoje cimerke u krevet, kada je rješila da se malo "našali" sa Markom DNK:
– Marko, skloni pokrivač. Pa skloni da vidim tvoju alatku. Otkrij se, Marko. Je l' ti mali? Da ga vidim. Otkrij se, skini gaće Marko – tražila mu je ona. Marko je bio u šoku i nije mogao da vjeruje šta čuje od Mine:
– Šta hoćeš ti? – upitao je Marko, na šta mu je Mina dala šokantan odgovor:
-Da se poje*emo. Ja volim velike. Hajde da vidim da li ćemo da idemo u wc – nastavila je Mina.






