Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

SVI SU LJUBOMORNI NA MOJU SREĆU: Darko Lazić nikad nije bio zaljubljeniji

Zaljubljne je u Barbaru,a to mnogima smeta

Darko Lazić ne prestaje da reda skandal za skandalom, zbog čega je svakodnevno u žiži javnosti. Otkako je u vezi sa koleginicom Barbarom Bobak, pjevača ne zaobilaze loše stvari, ali i komentari njegovih najbližih.

Dovoljno je to što su se njegove bivše, Marina Gagić i Olivera Matijević udružile u kovanju planova, da mu svakodnevno skače pritisak na maksimum. Taman kad se riješio tih priča, sinoć se pojavila nova informacija. Naime, Darko i njegova djevojka Barbara navodno su se žestoko posvađali na zabavi punoljetstva kćerke njihovog kolege Srećka Krečara 30. septembra, pa je došlo do ozbiljne prepirke, gurkanja i blažeg međusobnog udaranja.

S obzirom na to da su oboje bili pod dejstvom alkohola jer su prethodno slavili, nije ni čudo da su tu noć bili napetiji nego inače, pa se sutradan pomirili kao da se ništa nije desilo. I logično je da će rešiti problem jer žive pod istim krovom.Lazić se sinoć oglasio, gdje je izjavio da je sa Barbarom u sjajnim odnosima i da ništa od toga nije istina.

-Svi bi da čuju samo loše stvari o meni, niko nikad da pohvali. Zašto ljude zanima šta ja radim? Ok, svijestan sam da sam javna ličnost, ali dosta mi je više pakovanja svega. Sretan sam i zaljubljen u svoju djevojku, nikad mi nije bilo bolje. Nekima to smeta i ne mogu da podnesu moju sreću i uživanje, ali šta ja da im radim. Volim Barbaru, obostrano je sve. Da nije tako, ne bi živjeli zajedno- tvrdi Darko, a potom se dotakao svojih bivših.

-Ma neću da pričam o njima, ne zanima me. Neko ne može da se pomiri s tim da sam sretan i zadovoljan. Ne znam šta ja to loše činim ljudima, pa su protiv mene? Uvijek je tako bilo. Sretan sam, to mi je najbitnije i neću da se bavim drugim pričama- rekao je Darko.
Podsjetimo, Darko i Barbara nekoliko mjeseci žive zajedno u Novom Sadu. On je zbog nje odustao od kupovine stana u Beogradu i preselio se gdje je ona željela. Sa bivšom nevjenčanom suprugom Marinom Gagić je na sudu zbog sina Alekseja, iako on tvrdi da je dao alimentaciju koliko je ona zahtjevala, a uz to da je ona ta koja pravi problem oko viđanja djeteta.

(Express/ Nova)

Tagovi: Darko Lazić
Prethodni članak

ODMOR U ITALIJI: Maja Šuput je opet spakovala kofere

Sljedeći članak

NISMO NI TAMO, NI OVAMO: Rialda progovorila o raskidu sa Kenanom i problemima

Povezani članci

Nesuđena snaha Lepe Brene progovorila o prevari u braku: “Ne bih mogla pogledati ni supruga ni djecu u oči!”

Amel Ćurić sve raznježio rijetkom obiteljskom fotografijom iz Gračanice: Svi su stali u kadar!

Gabi Novak i Arsen Dedić: Matija je bio kruna njihove ljubavi, a zbog nje su se oboje rastali!

Neda Arnerić udavala se 3 puta: Djecu nije htjela imati, a brak s ovim Srbinom nikad joj nisu oprostili!

NAJNOVIJE

29, October, 2024, Belgrade -Singer Nadica Ademov celebrated her daughter Melina's first birthday at the Crowne Plaza hotel. Nadica Ademov with husband Damir. Photo: M.M./ATAImages 

29, oktobar, 2024, Beograd - Pevacica Nadica Ademov je u hotelu Crowne Plaza proslavila prvi rodjedan cerke Meline. Photo: M.M./ATAImages

Samir Ramović zabrinuo je javnost nakon strašnih vijesti: “Mislio sam da umirem i samo su mi djeca bila na pameti!”

Nesuđena snaha Lepe Brene progovorila o prevari u braku: “Ne bih mogla pogledati ni supruga ni djecu u oči!”

Pjevač nastupao na svadbi pa ugledao mladu: Čim joj je prišao, pomračilo mu se…

Amel Ćurić sve raznježio rijetkom obiteljskom fotografijom iz Gračanice: Svi su stali u kadar!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo