Čini se da je Ilda Šaulić sve što je loše, a tiče se odnosa sa bračnim partnerom, „pokupila“ od svoje majke Gordane. A, i Goca je u mladosti bila toliko ljubomorna na Šabana Šaulića da se zbog ljubomornih scena čak nekoliko puta razvodila od popularnog pjevača.
Mada svjesna kakvim poslom se bavi i da često i kada ne pjeva treba da se druži sa prijateljima, menadžerima… svaki put bi joj teško padalo ako bi se Šaban duže zadržao u kafani. Takva je danas i njena kćerka.
Ilda je, kako se priča, nedavno suprugu Bojanu napravila toliku frku da je on zamalo otišao iz stana. I sve zbog njegovog provoda sa prijateljima u jednoj kafani.
Bojan je poslije završenih poslovnih sastanaka na nagovor jarana otišao u kafanu. Mada inače ne pije, te večeri ga je „ponijela“ atmosfera uz lijepu muziku tamburaša pa je „zaglavio“ do sitnih sati. Mada je znala gdje je i s kim, Ilda je počela sa pozivima već od ponoći ali, kako je muzika bila glasna, Bojan joj se nije javljao. Zaspala je, a nije ga dočekala da se vrati iz kafane. Zato je ujutro napravila haos!
Siktala je jer je bila sama sa djetetom u kući, a on lumpovao u kafani. Ali kako je pretjerala, zaprijetio joj je da će izaći iz stana ako nastavi tako. Naljutio se na nju, zatvorio u sobu i rekao joj da ne ulazi.
Shvatila je brzo da je pretjerala pa je pozvala majku i ispričala šta se desilo. Mislila je da će imati njenu podršku, ali naprotiv… Ponukana svojim iskustvom jer se više puta pokajala zbog „dugog jezika“, Goca joj je savjetovala da odmah izgladi situaciju i da mu više nikada ne pravi takve scene jer i njen muž, kao i ostali muškarci, želi malo vremena za sebe i svoje društvo.
Poslušala je majčin savjet, izvinila se Bojanu zbog nepotrebne burne reakcije.





