Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

GOLUPČIĆI: Mišel Gvozdenović i Sanja Stanković iznenadili

Fotografisani su zajedno na večeri

Mišel Gvozdenović u rijalitiju je imao buran odnos sa Minom Vrbaški, a pred sam kraj šuškalo se da mu se sviđa Sanja Stanković.

Pjevač se sada našao u društvu poznate rijaliti učesnice, a mnogi sumnjaju da među njima ima nešto više od prijateljstva.

Bane Čolak, takođe bivši rijaliti učesnik, uhvatio je trenutak gdje Sanja i Mišel sjede jedno do drugog i nazvao ih “golupčićima”. Mišel se kasnije slikao zajedno sa Sanjom, a njegovi fanovi podelili su ovu sliku i iznad njih stavili emodži srca, što je pevač kasnije podijelio.

(Express/Kurir)

Tagovi: Mišel Gvozdenović
Prethodni članak

MOGAO DA KUPI AUTO ILI STAN: Sloba Radanović uložio veliku svotu novca u album i ne žali

Sljedeći članak

UNUKA LJUBIŠE SAMARDŽIĆA JE PRAVA LJEPOTICA: Bavi se sasvim drugom profesijom

Povezani članci

Preslatki kadrovi tate Edina Džeke sa kćerima: Sve je dokumentirala mama…

Marija Šerifović na infuziji: “Ne znam ni što su mi sve radili, to je možda jedan od najtežih dana…”

Već se skupljaju imena za “Elitu 9”: Kija Kockar, Filip Car, Aleksandra Nikolić, a navodno se progovara i sa jednom “zvezdom Granda”!

Zatvor, bankroti, ljubavnice, petero djece, četiri žene: Bivši tenisač Boris Becker sada čeka dijete s 23 godine mlađom!

NAJNOVIJE

Otkriveno od čega je stradala poznata glumica iz filmova za odrasle: Boljka industrije ubila i Kylie Page!

Najzgodniji turski glumac postao Sandokan: Svi su uvjereni da se Canu Yamanu smiješi Hollywood!

Crkveni sud odlučivao o braku Danijele Martinović i Thompsona: “Ispostavilo se da ga nisam tukla!”

Ona čuva trudnoću, a pare samo kapaju: Koliko je Aleksandra Prijović zaradila od milijardu pregleda na mreži YouTube?

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo