Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Zanimljivosti

Manekeneka Angela Panić: Estradni menadžeri su glavni makroi

Manekenka Angela Panić otkriva da je od nekoliko poznatih estradnih menadžera dobijale ponude da se bavi elitnom prostitucijom. Radi svoje sigurnosti ne želi nam otkrivati imena menadžera koji su joj nudili desetine hiljada eura kako bi ušla u svijet prostitucije i poslovne pratnje.

– Rećiću vam samo da jedan od njih vlada estradom i važi za konfliktnu ličnost. Zahvaljujući njemu mnoge pjevačice su postale zvijezde, a neke od njih i prostitutke – priča nam dvadesetpetogodišnja Angela koja je svoje prve korake u svijetu manekenstva načinila ispred foto-objektiva nekoliko muških magazina slikajući se u izuzetno seksi pozama.

– Estradni menadžeri su glavni organizatori elitne prostitucije na Balkanu. To su ljudi koji su u stalnom kontaktu sa mladim pjevačicama i manekenkama, te imaju mogućnost da prepoznaju koja od njih bi pristala na njihove nemoralne ponude. Mene su opsjedali gotovo pola godine nudeći mi zaradu i do stotinu hiljada eura kako bi postala dio njihovog lanca. Nisam pristala. Upravo zbog mog odbijanja sada rijetko kada imam priliku da radim velike revije. Većinu vrata su mi zatvorili. To je njihov način da se osvete neposlušnim djevojkama poput mene – priča manekenka.

Naša priča iz jednog od prošlih brojeva “Express-a” u kojoj smo otkrili da su se djevojke iz beogradske grupe “Models”, koju su činile manekenke, bavile i poslovnom pratnjom odnosno eskortom, navela je i bivšu Miss Jugoslavije dvadesetsedmogodišnju Tijanu Stajšić da otvori dušu i prizna da se veliki broj manekenki, fotomodela i pjevačica bavi poslovnom pratnjom i elitnom prostitucijom. Tijana je za prekodrinske medije izjavila:

– Toga ima svuda, bilo je, i biće. Manekenke su najviše izložene tim insinuacijama, budući da ti poslovi iziskuju ono što djevojke koje se bave manekenstvom uglavnom imaju – lijepo lice i zgodno tijelo. To važi i za pjevačice. Svako bira svoj put i ono šta će i kako raditi – rekla je Tijana i dodala da je i sama dobijala takve ponude.

– Da sam prihvatala te ponude do sada sam mogla biti milionerka.

Prethodni članak

Silvana je pomogla Tomi kada je umirao od gladi

Sljedeći članak

Karleuša zaboravila na Lelu

Povezani članci

Pjevačica se nedavno udala, a sada je otkrila da je njen izabranik neposredno prije svadbe promijenio vjeru!

Hari Mata Hari počeo pjevati na svadbama: Imao jedan zahtjev koji je morao biti ispunjen, a evo s kim je nastupao

Aneli postavila ultimatum Filipu Đukiću: Može me priznati ili ne!?

Mnogi je pamte kao Šefiku iz “Lud, zbunjen, normalan”: Danas ju ni obitelj ne bi prepoznala

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Tiktokerica s Alzheimerom odabrala eutanaziju, njezina posljednja poruka slama srca

Veza Teodore i Bebice na klimavim nogama: “Uzela sam stvari, vratila sam se na Vračar”

Bogati influencer kojeg svi znaju odriješio kesu: Poklanja auto od 300.000 eura!

Cristiano Ronaldo ulazi u svijet filma: Snimanje već započelo, pogledajte što glumi

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo