Pjevačica Slađa Zubčević kako bi se odmorila od svakodnevnih obaveza pobjegla je sa suprugom Aleksandrom ka toplijim krajevima. Odlučili su se uputit ka jugu naše zemlje te vikend provesti u Neumu.
Uživali su sve vrijeme, a iako je Slađa suprugu branila da ulazi u vodu jer je još rano, nije ju poslušao pa je po prvi put ove godine „zagazio“ u more, dok je Slađa uživala na molu.
Po povratku u našu prijestolnicu zastali su i u Mostaru gdje su uživali u šetnji, ali i ugodnom ručku pored Neretve. U večernjim satima Slađa je „sjela za volan“ i pravac kući, žaleći što je vikend tako brzo prošao.





