Pjevač Adis Škaljo u društvu supruge Amre boravio je nekoliko dana u hrvatskoj prijestolnici. Naime, otišli su podržati prijatelja Željka Bebeka koji je imao koncert, a isplanirali su i druženje s njima…
– Amra i ja smo bili u Zagrebu kako bismo prisustvovali Bebekovom koncertu… Baš sam se iznenadio kada me je pozvao da mu se pridružim na bini… Pjevali smo „Bosanca“, a publika me je počastila ogromnim aplauzom – kazao je Škaljo.
Ono što ga je posebno oduševilo jeste Bebekov poziv da zajedno poslije koncerta proslave praznik Svetog Patrika.
– Bilo je odlično… Slavili smo Svetog Patrika, nosili zeleno i pili pivo… Atmosferu smo doveli do usijanja, a moram vam priznati da se odavno supruga i ja nismo bolje proveli – ponosno će pjevač.





