Edo Maajka je pokazao publici dio novog arsenala i bilo je vidljivo da je taj arsenal moćan. Edo Maajka nema razloga ničeg bojati na današnjoj sceni kojom je već jednom žario i palio te nakon viđenog ne sumnjamo da će i opet. On je nakon dužeg vremena nastupio s bendom u Zagrebu što je rezultiralo njegovom željom da razvali Tvornicu a u tom je naumu itekako uspio. Sam je napomenuo da je četiri godine proveo u tišini planirajući i razmišljajući . Pjesme poput "No pasaran" i "Ne mogu disati" već su drage njegovim fanovima.
![]()
Iza svega toga stoji iskrenost koju niko ne može glumiti te činjenica da je Edo uvijek jedan od ljudi iz naroda te se uistinu tako i ponaša. Već su poznate njegove fore na vlastiti račun pa tako kaže da ovih dana otkada se vratio u Zagreb klinci pokazuju rukom na njega i govore "vidi, glava mu je fakat tolika!". Edo je čak prvi dio koncerta odradio u sakou za kojeg je rekao da je to prvi sako koji je kupio, ne računajući onaj za vjenčanje, jer inače izgleda "kao sladoled na štapiću".
![]()





