Marija Šerifović ozbiljno se bacila na dijetu, pa i na snimanja dolazi sa specijalnim čajevima koji joj pomažu u njenom planu. Pjevačica planira da na proljeće bude mnogo mršavija, pa već nekoliko sedmica vodi računa o ishrani. Mara je i na snimanje „Zvezda Granda“ došla sa zalihama čaja, ali je dodala da joj teško pada što mora mnogo zdravije da se hrani nego inače.
– Nisam obožavatelj ovoga što jedem, ali istrajna sam u svom cilju. Muka mi je od ovih čajeva, kao neki otrov da pijem. Želim da smršam deset kilograma – izjavila je Šerifovićka.
Pjevačica je nedavno na Instagram postavila fotografiju voćne salate i čaja, ali je priznala da je dijeta pravo mučenje.
– Nakon sedam dana muke, nekoliko kilograma i centimetara manje – napisala je ona.





