Elvis Komar je ovih dana bio na snimaju novog kruga „Pinkovih zvezda“ a pjevač je našao vremena da zabilježi poneku fotku.
![]()
Tako je pjevač naletio na Maju Nikolić i Daru Bubamaru u hodnicma studija u Šimanovcima. Iskoristio je priliku za fotografije i poziranje, a nakon toga su Maja i Dara otišle u šminkernicu u svoje apartmane kako bi se spremile za snimanje.






