Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

HALJINA U PRAŠINI: Dragana Mirković je skupo platila kreaciju, ali je baš briga!

Dragana Mirković, jedna od najvećih zvijezda na Balkanu, pjevala je pred nekoliko desetina hiljada ljudi prve večeri „Mjuzik vik festivala“ na Ušću. Iako su svi koncerti koji su prethodili njenom te večeri trajali po sat, njen je trajao nešto duže od dva sata. U Beograd je doputovala pravo iz Monte Karla, gdje se odmara sa porodicom.

 

– Bila sam samo dva dana, ali se odmah nakon koncerta vraćam u Monte Karlo. Toni je sa djecom ostao tamo i čekaju da im se ponovo pridružim – rekla je pjevačica i dodala da joj je odmor neophodan.

-Iako me druženje sa publikom uvijek raduje i ništa što se tiče mojih fanova ne pada mi teško, a na koncertima se punim pozitivnom energijom i to je hrana za moju dušu, ono što prati sva ta moja gostovanja su putovanja, koja me sve više umaraju. Naporno je i iscrpljujuće putovati avionima, automobilima… sa jednog na drugi kraj svieta. Iako ljudima ne izgleda tako, nimalo nije jednostavno – iskrena je Dragana. Kako kaže, blagoslovena je što se bavi poslom koji voli i zbog toga što joj je publika svih ovih godina ostala vjerna.
-Ovaj model mi se veoma dopao i čim sam ga vidjela na jednoj reviji, znala sam da želim da ga obučem baš za ovu priliku. Iako jeste u pitanju brendirani komad, to nije presudilo da ga kupim. Naprotiv! Imam mnogo „no name“ haljina koje obožavam i rado ih nosim. Takođe, volim i Elizabetu Franki, koja ovdje nije toliko poznata, ali je fenomenalna. Nije mi presudno ko potpisuje neku haljinu, već da li se ona meni dopada, da li mi dobro stoji i da li odgovara prilici za namjenu za koju je kupljena – kaže Dragana,koja je sjela na scenu u skupcojenoj kombinaciji.

Tagovi: Dragana Mirkvoić
Prethodni članak

ŠUŠKA SE DA ĆE U RIJALITI: Dalila Dragojević ne liči na sebe!

Sljedeći članak

NIKAD SRETNIJA: Elvedina Šehić ne skida osmijeh s lica

Povezani članci

Glumac Ammar Mešić o preseljenju u Zagreb: “Za godinu dana se svašta nešto dogodilo!”.

Vesna Zmijanac othranila djevojčicu iz Zvečanske, a plan da ju usvoji je propao!

Presudni trenuci za daljnji život Džejle Ramović: “Danas je taj dan!”

Udaje se Electra Elite: Nabildani MMA borac iz Sarajeva zaklet će joj se na vjernost!

NAJNOVIJE

Popularnog glumca žena držala zaključanog i sakrivala od sviju: 8 mjeseci gledao u tavan, ne zna se ni gdje je sahranjen!

Ona je glumila Pipi Dugu Čarapu: Pogledajte kako sada izgleda legendarna djevojčica iz sedamdesetih!

Nije bio ni lijep ni zgodan: Snežana Savić priznala da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem!

Slavni muzičar godinama trune u zatvoru gdje ga ne podnose jer je silovao djevojčice: Nakon pokušaja ubojstva se predozirao!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo