Božo Vrećo održao je koncert u BKC-U, a publiku je obradovao sjajnim interpretacijama sevdalinki. Tu su bili i gosti bend „Vela havle“, sa kojim je snimio pjesmu „Sine“ i Marko Luis koji je gost na pjesmi „Pašana“.
A kako nas Božo uvijek iznenadi svojim stajlingom, to je učinio i ovoga puta kada se pojavio u haljini koja je bila nalik vjenčanici.
– Evo, obukao sam neku improvizovanu vjenčanicu. Nema cvijeća, buketa! Nema ništa od svadbe. To je sve šala – kazao je pjevač.
Kako je pjevač istako, za prostor Bosankog kulturnog centra je vezan, jer je tu imao i prošle godine sjajan koncert. Božo Vrećo je publici priuštio audio-vizuelni spekatkl i oduševio sve prisutne.





