Saša Petrović nije često na malim ekranima i u medijma. Ovaj glumac je vješto izbjegavao i druženja tokom Sarajevo Film Festivala.
Dane provodi na biciklu, a noćna vožnja bila je na repertaoru što je bilo nemoguće ne primjetiti. Imao je i kacigu na kojoj je bila lampa, a vožnju je zaustavio kako bi se pozdravio sa Adijem Sarajlićem.
Saša je “napravio krug” po Sarajevu, a publika će ga uskoro moći gledati u novom filmu „Balada o pišonji i žugi”.






