Nedavno je, između ostalih, u “Grand šou” nastupio i popularni bh. folker Asim Brkan. Pored njega pojavili su se i Suzana Jovanović, Suzana Mančić i Biljana Jevtić. Upravo ova grupa estradnjaka je nakon što je Asim otpjevao svoju novu numeru “Imali smo svoje vrijeme” izazvala buru oduševljenja.
Asimu su udijeljeni i sjajni komplimenti. Voditelj emisije je kazao da je pjesma prelijepo napisana, Suzana da ju je pjesma ganula, ostali davali komplimente za prelijepo interpretiranu pjesmu.
Nakon svih pohvala Asim je kazao da je pjesmu napisao Dino Muharemović, inače sjajni tekstopisac a muziku i aranžman Mahir Sulejmanović, dodavši da je on taj koji je ispjevao pjesmu. I baš taj koji je otpjevao pjesmu, Asim Brkan, dan nakon gostovanja u pomenutom šou bio je tema običnih smrtnika, a razlog su bile njegove rečenice koje je izgovorio izlazeći na “Grandovu” scenu. A one su bile vezane za ramazan.
Naime, na upit voditelja da kaže autore pjesme, Asim je kazao da prije sve priče o pjesmi želi da pozdravi gosta koji je došao u naše domove diljem svijeta – a to je mjesec ramazan, pa uz sve iskrene i srdačne želje poželio snagu onima koji poste da to realizuju sa lakoćom. Nakon toga je zapjevao svoju prelijepu pjesmu u kojoj se istinski može uživati jer je prepuna emocija, duše…
I baš zbog Brkana, čelnik “Granda” Saša Popović je bio primoran promijeniti scenarij “Grand šoua”.




