Neda Ukraden je svojevremeno bila jedna od rijetkih pjevačica koja je imala privilegije na DM SAT, televiziji Dragane Mirković. Pričalo se da je su se njeni spotovi besplatno emitirali, dok su drugi davali velike novce da bi se tamo pojavili.
Ali nešto se čudno već duže vrijeme dešava između Nede i Dragane.
Naime, Ukraden je još prije više od godinu dana predložila kolegici da snime duet. Navodno je pristala pod uslovom da dobiju pjesmu koja će zadovoljiti ukuse i jedne i druge. Neda se dala u potragu za dobrom pjesmom, autorima… Ali onda se Dragana ušutila…
Poznata Sarajka je rekla kako bi joj bilo jako zanimljivo snimiti duet s Draganom jer je pjevačica drugog žandra muzike pa bi takav spoj bio idealan. Svojim prijateljicama je rekla kako je o pjesmi pričala s Draganom, ali se još ništa nije realiziralo…
Kako je krenulo, ne treba iznenaditi ako i ne dođe do saradnje između njih dvije.







