Lepoj Breni je i 2015. godina počela malerozno, padom na Zlatiboru i ponovnim prelomom desne ruke, no pjevačica ne želi da razmišlja negativno niti da padne pod uticaj glasina da joj je bačena crna magija. Naročito ne želi da se bavi pričama da joj je to uradila neka kolegica
Folk zvijezda nastoji da se što prije oporavi i otputuje s porodicom na unaprijed isplaniran i sada već tradicionalan odmor na jednoj od najatraktivnijih destinaciju na svijetu – na Tajlandu, gde će se prepustiti tretmanu detoksikacije organizma.
– Imamo u planu Tajland, kao i svake godine u ovo doba. To je postala naša tradicija. Prija mi klima na Tajlandu, osjećaj bezbrižnosti i mogućnost resetovanja. Pogasimo telefone, zatvorimo laptop, ponesemo samo foto-aparat i lagano… Dan počinje čajem, jede se zdrava hrana i poslije nekoliko dana osjetite se kao preporođeni. Redovno idem na kontrole i pridržavam se savjeta ljekara. Gips ću skinuti kad ljekar kaže i o tome ne razmišljam trenutno. Budući da sam sve ovo već jednom prošla prošlog ljeta u mnogo većem obimu, sada se i te kako dobro snalazim i vladam situacijom – istakla je Brena.
Brena je kazala da se oduvijek brinula o svom zdravlju.
– Oduvjek sam bila vrlo odgovorna i disciplinovana prema svom zdravlju. I tako je u svakoj redovnoj, ali i u vanrednoj situaciji (smjeh). Nisam neko ko doživi kolaps kad mu se desi nešto neplanirano. Nije smak svijeta ako sam slomila ruku! U više navrata sam shvatila koliko sam jaka, tako da ću i iz ovoga izaći još jača – istakla je pjevačica.