Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Emir Đulović ženi manekenku iz Istanbula!

Još ranije je “Express” pisao o čestim posjetama Emira Đulovića Turskoj. Tamo je, nakon gostovanja u programu državne televizije, ovaj popularni mladi pjevač osvojio simpatije brojne publike. 

Dugo se pričalo o Đulovićevom nastupu u toj TV emisiji. Prvi put se tada desilo da urednik programa državne televizije dozvoli da se “probije” programska shema zbog ogromnog interesovanja gledatelja, pa je Emir umjesto 60 ispred kamera bio više od 90 minuta. Od tada stalno Đulović dobija pozive iz te zemlje. Traže ga kako zbog nastupa tako i snimanja pjesama. 

On je, uz podršku svog menadžera Neska Bronje, uspostavio saradnju s poznatim producentima iz Istanbula. već je snimio nekoliko pjesama na turskom jeziku, a u planu je da za nekoliko mjeseci kompletira album i objavi pjesme kako na turskom tako i bosanskom jeziku. Da je uz njega provjerena ekipa govori i podatak da sve pjesme snima u saradnji sa Tarkanom, popularnom turskom zvijezdom. 

No, ovog simpatičnog Tuzlaka za Tursku ne veže samo posao. Ljubav je, priznaje i Emir, nadjačala sve pa danas s ponosom kaže da je zaljubljen. Već nekoliko mjeseci on je u vezi s jednom manekenkom koja živi u Istanbulu. To je priznao tokom unakrsnog ispitivanja od strane novinara našeg magazina i Hayat Produkcije. 

– Već nekoliko mjeseci sam u vezi s jednom manekenkom pa između ostalog i zbog nje sam u zadnje vrijeme često u Turskoj. Nikada nisam volio puno pričati o privatnom životu, ali kada već moram… (smijeh). Prelijepo mi je. Dugo se nisam osjećao tako sretno, ispunjeno – ispričao je Đulović u emisiji koju vodi Hana Hadžiavdagić Tabaković.

Zagonetno se nasmijao na opasku da bi uskoro mogao ” stati na ludi kamen”.

– Ma, desit će se i to, ali još ne znam tačno kad. Bez obzira što toliko volim Tursku, bude li vjenčanja odnosno svadbe, sve ćemo to završiti u Bosni jer mi je ona u srcu – kazao je Đulović.

Prethodni članak

Mirza Šut – lijek za malo prevare

Sljedeći članak

JK predstavlja Srbiju na Evrosongu?

Povezani članci

Ispovijest majke jednog od članova Crvene jabuke: “Promjena plana ih koštala života..:”

Neutješni Dino Bešlić objavio potresnu poruku: 40 dana bez voljene majke Sejde, tuga ne prestaje!

Isplivale šokantne tvrdnje o Aleksandri Prijović: “Za 3 noći uzet će 240.000 eura”

Hitno oglašavanje sina Halida Bešlića: “Ovaj momak je ležao u bolnici sa mojim roditeljima“

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Ava Karabatić prosi 15.000 € za nove silikone: “Mikroplastika mi truje tijelo, nisam navikla raditi!”

Nakon poraza od Engleske, Haalandova djevojka objavila dirljivu posvetu uz veliki hit

Od dječaka iz Bosne do legende narodne muzike: Prepoznajete li ga? (FOTO)

Justin Trudeau skakutao u spotu Katy Perry, sprdnje ne prestaju…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo