Najpopularnija folk pjevačica Lepa Brena jutros je u Novom Vinodolskom slomila ruku. Hospitalizirana je u bolnici gdje je operisana u jutarnjim satima. Na društvenim mrežama pojavila se fotografija iz bolničke sobe na kojoj vidimo pjevačicu s gipsom na ruci, supruga i sinove.
– Lepa Brena i Boba Živojinović odmarali su u Novom Vinodolskom u Hrvatskoj, što čine svakog ljeta. Pjevačica je sa suprugom bila na doručku kada se saplela, pala i slomila desnu ruku u zglobu. Do daljnjeg neće nastupati, a otkazani su nastupi u Makarskoj i Bihaću – izjavila je danas Ivana Đorđević, PR Lepe Brene čime je demantirala priče koje su se jutros pojavile, a po kojima je pjevačica slomila i ruke i noge, te da je od pada zadobila još nekoliko povreda po tijelu.






