Dara Bubamara je nedavno ostala bez novog „Mercedesa“ i to svojom krivicom.
Srbijanskim novinarima je ispričala kako je bila, kao i obično, u nekoj frci pa tako, kada je stigla na pumpu koja se nalazi na izlazu iz Beograda, nije gledala koje gorivo toči. Pričala je na mobitel i nije obratila pažnju šta sipa u svog četverotočkaša.
– Dva-tri puta sam pogledala dok sam točila gorivo i u onoj brzini, a bila sam okupirana i razgovorom na telefon, mislila sam da je sve ok. Natočila sam pun rezervoar, platila i krenula. Vozila sam nekoliko kilometara i automobil je iznenada počeo da se gasi, nisam mogla da vozim. Uhvatila me panika pa sam odmah pozvala supruga Milana koji me je prvo pitao jesam li možda sipala pogrešno gorivo?! Tek tada sam se uhvatila za glavu, „vratila film“ i sjetila se da sam napravila kardinalnu grešku. Odmah sam pozvala šlep službu i cijeli dan sam izgubila dok se riješio problem. Od sada više ništa neću raditi u nekoj brzini – kroz smijeh je ispričala Bubamara.





