– Ne mogu da vjerujem koliko se čita „Express”! Pa evo sad je 11 sati, a od jutros sam dobila najmanje 20 poruka, a ne znam koliko me ljudi zvalo i pitaju zašto ću izvaditi silikone iz grudi?! Nemam mira kako se novina pojavila u prodaji. Uznemiravaju me sa svih strana – kroz smijeh nam je prošlog četvrtka u telefonskom razgovoru rekla Alma Tucaković.
U prošlom broju objavljeno je kako je odlučila da zbog zdravstvenih problema izvadi silikone iz grudi. U posljednje vrijeme preveliko poprsje joj zadaje velike probleme, ima jake bolove u kičmi, prsima, zbog čega je odlučila da izvadi silikone.
– Da su mi za broj manje ne bih imala problema, ali ovako više ne može. Ne mogu da sjedim koliko želim, bole me leđa, užas! Izvadit ću silikone jer mi ne trebaju više ovolike grudi – bila je pjevačicina izjava koja je zainteresirala naše čitatelje, a njene obožavatelje.
– Svi me zovu i pitaju zašto to želim uraditi, nagovaraju me da ne diram sise jer su mi odlične… Ništa od toga, vadim silikone svidjelo se to nekome ili ne. Moram! Ali oni koji su se toliko zabrinuli za moje poprsje neka malo odahnu (smijeh). Neću se više udavati, niti rađati djecu, ali pazim na svoj izgled. Tako ću, kada izvadim silikone iz grudi, „napumpati” stražnjicu. Doktoru Karabegu sam rekla da želim imati pozadinu baš onakvu kakvu ima Kim Kardashian. To je najbolja ženska guza koju sam ikada vidjela! To sada želim na sebi – ništa ne krije Alma Tucaković.
Kako ništa ne krije od nas, onda očekujemo da nas Alma pozove, ako ne u operacionu salu dok bude na zahvatu, onda da prvi fotografišemo novu bosanku stražnjicu „na holivudski način”.







