Prvi put u svojoj dugogodišnjoj pjevačkoj karijeri, folk pjevač Eso Balić se našao u situaciji da samo zbog jedne pjesme, u nekoliko dana, dobije brojne pozive, isključivo samo pohvale, što se svakako odrazilo i na povećan broj poziva za nastupe.
– Nevjerovatno je šta se za nekoliko dana desilo sa pjesmom „Nema više takvih ljubavi” koju je uradio Zike Hurić. Dobio sam puno odličnih komentara, poziva i što mi je najdraže pohvale dolaze od ljudi koji mi nisu ni rodbina niti prijatelji na „Facebooku” već oni koji su slučajno ili ne zapazili pjesmu i morali su reagirati. Mislio sam da nikada neću imati takve reakcije ali eto desilo se neočekivano. Još je rano za procjene ali imam osjećaj da bi ta pjesma mogla napraviti odličan posao. Drago mi je što sam upostavio saradnju sa provjerenim autorima i evo rezultati su već vidljivi – više je nego zadovoljan Balić.
Baš zbog takvih reakcija publike, Balić je siguran da će u narednom periodu prvo ekranizirati tu pjesmu.
– Razmišljao sam da spot uradim za neku drugu, ali sam sada siguran da će to biti za „Nema više takvih ljubavi”. U nju vrijedi ulagati novac i bit ću istrajan da je što bolje promoviram kako u medijima tako i na svojim nastupima. Zanimljivo je, pričaju mi muzičari, da neki pjevači u inostranstvu tu pjesmu već imaju u svom repertoaru što je veliko priznanje i od kolega – ističe folk pjevač.





