Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Nermin Suljić: "Prevarilo me dosta pjevača!"

Nermin Suljić je već 15 godina profesionalno aktivan na našoj estradi. Zna šta mu je cilj u životu i već dugo godina ulaže u svoju karijeru i pokušava da dođe do samoga vrha  naše estrade čiji je put težak i trnovit, i nažalost pun ljudi koji našu estradu vide kao neku atrakciju za uzimanje novaca,  a ne kao nešto lijepo što nam se dešava u životu.

– Imam osjećaj da sam čitav život tu, ali ako bi to detaljno trebao reći onda bih rekao da sam tu od svoje 26 godine. Svoju karijeru ocjenjujem veoma uspješnom, ali ipak čovjek se bori dok je živ i uvijek želi da dostigne neke veće ciljeve u životu – kaže Suljić.

Od dva snimljena albuma i jednoga maxks singla izdvoja pjesme “Trideseta”, “Idi nekom drugom”, “Crna žena”, “Postelja”, koje su se izdvojile i zahvaljujući kojima je postao još poznatiji. Prošle godine je objavio dva singla “Postelja” i “Evo mene”.

– Na nekom prosječnom albumu od deset pjesama u većini slučajeva se izdvoje jedna ili dvije pjesma, tako da je to jedan od motiva zbog kojih radim po jednu ili dvije pjesme, a druga stvar je u tome što danas pjevač treba puno više novca izdvojiti za objavljivanje CD-a, reklamu…

Godinama živi u Holandiji. Zadovoljan je svojim estradnim statusom u toj zemlji.

– Imam odličan kontakt sa svojom publikom jer kada postaneš prepoznatljiv i kada vidiš da te raja voli i poštuje i rado sluša tvoje pjesme mislim da je dovoljno razloga da kažeš da si u jednu ruku uspješan – nastavlja Suljić.

Nastupao je na brojnim festivalima pjevača amatera. Od tih manifestacija nije imao pretjerano velike koristi.

– Bilo je puno takvih nastupa i takmičenja za koja ne mogu reći da nešto puno pomažu u jednoj karijeri osim što te vode putu jednoga pjevača. Moje mišljenje je da ipak svako mora uzeti stvari u svoje ruke investirati u sebe kao i u svakome poslu da bi napravio i izdržao u izgradnji svoje karijere – ističe on.

Sa svim kolegam je u odličnim odnosima. Ne priča o onima s kojima se nekada zamjerio.

– Nije bih mogao istaći neku dorbu saradnju sa bilo kim, ali s kojim god sam od njih sam do sada sarađivao uvijek sam bio korektan jer više mi je važno da me kolege vole i poštuju nego da me ogovaraju zbog neke loše saradnje. Drago mi je kada se sretnem i popijem kafu sa nekim starijim kolegama kao što su Šemsa Suljaković, Kemal Malovčić, Mile Kitić… Naravno da ima i onih koji su me razočarali, ali ne volim da prozivam bilo koga u medijima – kaže Nermin.

Suljić osim svoje pjevače karijere organizira nastupe brojnim estradnjacima širom Evrope.

– Imam dosta dobre i uspješne koncerte po Zapadnoj Evropi koje sam organizovao sa mojim kolegama. Nastavit ću i dalje sa tim aktivnostima jer je to postalo dio mene, volim to da radim. Od prvog marta spremam zapadnoevropsku turneju sa Gocom Božinovskom – naglašava Suljić.

Prethodni članak

Ljuba zahvaljujući Adilu ostao u braku sa Željanom

Sljedeći članak

Jasmina Mujan ipak ne ide "pod nož"

Povezani članci

Berin Buturović snimio spot u Kosači: Fanovi već komentiraju kako je veliki “laf”!

Porodila se kćerka Mustafe Nadarevića: “Dobro došla slatka Vini!”

Odrastao u selu pored Bosanskog Petrovca, umro u Beogradu: Skoro četiri godine bez Marinka Rokvića!

Isplivali novi detalji o ženi koja je Mariji Šerifović rodila sina: Obrazovana žena, ali…

NAJNOVIJE

Dvije djevojke iz BiH otputovale na Miss Svijeta u Indiju: Koja će polučiti bolji rezultat!

Najpoznatija balkanska striptizeta danas ima kozmetički salon: “Muž je gledao dok su se napaljeni muškarci preznojavali i dobacivali mi!”

Živojinovići mole Aleksandru Prijović da se predomisli: Pjevačica sama donijela životnu odluku!

Pjevačica kopa njivu u Chanel čizmama, našminkana i u minjaku: “Ja stvarno nemam kompleks…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo