Haris Džinović sprema novi album i to u saradnji sa Željkom Joksimovićem, koji je za njega komponovao pjesmu “Traži, traži”. Pjesme su, kaže Haris, već gotove, još samo da uklope tekstove a za to je zadužena, a ko drugi do Marina Tucaković i naravno on.
– Oduševljen sam pjesmama koje sam preslušao u Joksimovićevom studiju, gdje svakodnevno provodi vrijeme. A kada je neko toliko posvećen, rezultati ne mogu da izostanu – kaže Haris koji se nada da će novi album izaći do proljeća.
Haris i supruga Melina su više nego skladan par. U čemu je tajna njihovog uspješnog braka, o tome priča Džinović.
– Kada se ljudi nađu i razumiju onda je to ključ uspjeha. Naravno, uz sve ono što nosi brak – uvažavanje, moralni aspekti, povjerenje, razumijevanje, tolerantnost… Melina i ja se u nekim aspektima totalno razilazimo, ali se uglavnom slažemo. Ona je vrlo odana i moralna supruga, dobra majka, čak nije ni loša domaćica. Nije u tom smislu mnogo frekventna, ali se to od nje i ne traži. Ja sam domaćin, pa je dopunjujem u spremanju i kuhanju i kuća ne trpi zbog toga – iskren je Džinović.



