Sukob Jelene Karleuše i Vlade Georgieva nije nova priča, ali bi sada mogla dobiti novu dimenziju. Karleuša je navodno podnijela sedam zasebnih tužbi protiv njega.
Tužbama navodno zahtijeva odštetu od ukupno 100.000 eura zbog brutalnih uvreda koje joj je Georgiev uputio na svom nedavnom koncertu u beogradskom Sava centru.

-Jelena je odlučna ovakvom govoru mržnje stati na put. Koristio je binu i svoju poziciju kako bi javno vrijeđao ženu i kolegicu. Ona je duboko uznemirena ovim napadom -navodi izvor blizak Karleuši.
Karleuša je navodno podneijla sedam tužbi zbog sedam različitih izjava koje smatra posebno uvrijedljivim, a svaka od njih je precizno dokumentirana.

Odvjetnici su već pripremili obimnu dokumentaciju i zatražili iznos od 100.000 eura kao naknadu za pretrpljeni duševni bol i narušavanje ugleda, tvrde domaći mediji.
S.M