Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

NAKON TVRDNJI DA KĆERKA NE ŽELI DA JE VIDI: Oglasila se Goca Božinovska

Bivši muž pjevačice Goce Božinovske, kompozitor Rade Vučković ispričao je da njihova kćerka Jelena nije u dobrim odnosima sa majkom.

Nakon njegovih tvrdnji o sukobu u porodici, oglasila se i Goca, koja je otkrila šta se dešavalo.

– Ma to je stara priča, ja sam sa Jelenom u odličnim odnosima, kao i sa Radetom, prijatelji smo ostali nakon svega – rekla je Goca i dodala:

– Bila sam ja ljuta na Jelenu u jednom trenutku, zbog izjave oko svadbe i svega, ali to su one klasične porodične rasprave i svađe, ništa tu nije bilo toliko strašno, riješeno je odmah – iskrena je pjevačica.

Podsjetimo, Gocin bivši muž izjavio je da Jelena ne želi da vidi majku, jer je Goca u jednoj emisiji rekla da je njena kćerka izmislila udaju što je navodno Jelenu dosta povrijedilo.

Odavno se nisam čuo sa Gocom, Jelena i ona su zahladnile odnose, nisu više bliske kao ranije i ne viđaju se. Jelena uopšte ne želi da priča na tu temu. Ona nikad nije željela da je predstavljaju kao kćerku Goce Božinovske, a sad su došle u neki konflikt – kazao je Vučković prije nekoliko godina.

-Po mom mišljenju, nema razloga da ne pričaju, Gordana je dobar čovjek i njih dvije bi trebalo to da izglade sa ženske strane. Jelena je pokupila genetiku na mene, razmišlja kao i ja, pa se zato ne slaže sa Gocom – rekao je Rade tom prilikom.

(Express/Espreso)

Tagovi: Goca Božinovska
Prethodni članak

FATALNA BRINETA: Ko je ljepotica koja je očarala Hanu Hadžiavdagić?

Sljedeći članak

Divanhana u Goraždu: Pogledajte kako su napravili ugođaj za sva čula

Povezani članci

Fatmir Sulejmani se razveo prije četiri godine, a sad se u tajnosti oženio: Sprema gala vjenčanje, prvi put otkrio detalje!

Edi Hadžiahmetović predstavio svoju trilogiju: Muzički zaokret uz trubače!

Nesuđena snaha Lepe Brene progovorila o prevari u braku: “Ne bih mogla pogledati ni supruga ni djecu u oči!”

Pjevač nastupao na svadbi pa ugledao mladu: Čim joj je prišao, pomračilo mu se…

NAJNOVIJE

I on odlučio pokazati tijelo: Skinuo se Nermin Handžić (VIDEO)!

Pjevač pozvao muškarce da budu na porođaju: “To je bukvalno jedinstveno iskustvo…”

Lepa Lukić javno zaprošena od strane 58 godina mlađeg poznatog muškarca: Poslao joj fotku iz teretane!

Kija Kockar na sudu sa starletom: Oštar demant izazvan likovanjem druge strane!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo