Pobjednica muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Milica Todorović već se prije nekoliko godina oprobala u glumačkim vodama, a sada je nastavila tim putem.
Ona će svoju glumačku karijeru nastaviti u seriji „Pjevačica“, gdje je u prvoj sezoni glavnu ulogu odiglala njena kolegica Milica Pavlović.

Mlada pjevačica ne krije sreću i uzbuđenje zbog novog projekta, a sada se oglasila na društvenoj mreži Instagram gdje se zahvalila cijeloj ekipi na pruženoj prilici.
-Šta da kažem, sem da sam presretna! Pala zadnja klapa, a u to ime i jedno lijepo druženje. Sve ove ljude sam toliko zavoljela i bila mi je čast da budem dio ove ekipe, snimajući drugu sezonu serije „Pjevačica“. Hvala celom timu na ogromnoj podršci, na savjetima, na zagrljajima, mom najboljem Marku Janketiću na svakom osmijehu (obožavam te), a posebno Gagi Antonijeviću, Nataši Drakulić i Igoru Đorđeviću na povjerenju i sjajnom scenariju koji će vas oduševiti, sigurna sam! Kao što znate, gluma je moja druga ljubav i mislim da sam tek počela- uputila je milica dirljive riječi ekipi serije.
(Express/ Grand)