U jednom od svojih brakova, Zorica Brunclik, i to onim sa Ljubom Kešeljom se pohvalila kako mu je kupila “mercedesa” i to crvenog, a te pare vjerovali ili ne, posudila je u to vrijeme do Branke Sovrlić.
Saznali smo i da je vraćala, kako kaže nbarod, povuci – potegni ali eto vratila je sve do zadnjeg dinara. To je, kažu nam, bilo neke 83-84. godine pa nas stoga ne treba ni na tren čuditi kada se u ovom bezočnom esradnom dobu na sva zvona hvale kako poklanjaju skupocjene bračni partneri jedni drugima poklanjaju skupocjene stvari.
Sve je to i istina, ali je jako tužno “etiketirati” takve cifre u ova kokuzna vremena, cifre od kojih se običnim smrtnicama samo može zavrtiti u glavi.





