Pjevačica Aleksandra Prijović uglavnom je spremna da otvoreno priča o svom privatnom životu u javnosti, ali škakljive detalje i intimu ipak zadržava za sebe.
No, ponekad se desi da kaže više nego što je uobičajeno, pa je nedavno istakla da u odnosu sa Filipom Živojinovićem, njenim dugogodišnjim partnerom, ne teče uvijek med i mlijeko.
– Posvađamo se i sporječkamo, i to baš rijetko. Nikad ne može da bude sve idealno. Desi se da se ne složimo oko nečega, pa se raspravljamo– istakla je pjevačica u emisiji “Premijera”.
Lijepa brineta istakla je i da je Filip uvijek za nju, te da joj je velika pomoć i podrška.
– Kada sam nervozna, on prosto dođe i oraspoloži me – kaže ona. Aleksandra je takođe i demantirala medijske navode o tome da je uložila ogromnu količinu novca o renoviranje bakine i djedove kuće na selu.