Uvijek nesvakidašnja Ana Đurić Konstrakta otišla je korak dalje napravivši rođendansku žurku usred parka u Beogradu, odakle se uživo uključila putem Instagrama.
Ovogodišnja predstavnica Srbije na Evroviziji slavila je 44. rođendan, a tim povodom je napravila koncept u svom stilu u jednom beogradskom parkiću.

–Poklone primam ovdje, danas od 11.44 do 12.28- našalila se Konstrakta, a u live-u se obratila pratiocima:
-Dobar dan, htjela sam da vam kažem da mi je danas 44. rođendan. Ja sam u parkiću, čekam poklone. Najzabavnije će biti ukoliko niko ne dođe – rekla je Konstrakta svojim pratiocima, a potom postavila kameru da snima dešavanja.
Ona je obukla prepoznatljivo odijelo koje je bilo njen kostim na Evroviziji, te je tako oduševila prolaznike koji su joj prilazili.