Nataša Bekvalac vratila se iz Amerike gdje je imala turneju, a sada je otkrila da trenutno živi kao podstanar zbog sređivanja porodičnog doma.
– Nisam imala gdje da se vratim poslije Amerike. Promijenile smo još jedan stan! Ovaj posljednji sam iznajmila na dva mjeseca, pa imamo još sedam dana. Trenutno smo u stanu “na dan” – kazala je Nataša.

– Svaki grad “preko bare” me je impresionirao na svoj način. Njujork, Las Vegas i Majami su neuporedivi. Meni je te dvije nedjelje bilo kao da sam u igrici nekoj, ali stvarno. U nekoj prelijepoj igrici, sa sretnim krajem.Tamo su sve bili naši ljudi, naravno. Kada su koncerti u pitanju ja nisam imala utisak da sam negdje gdje nisam svoja na svome, tako da kažem – ističe Nataša, pa otkriva da vidi sebe kako živi u Americi, ali ne sada.
– Pod neke stare dane. U Majamiju, da. Ja volim našu zemlju, mislim da mi je najjlepše i najsretnije ovdje – istakla je Nataša.
(Express/ Blic)