Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

PREBACIO SAM KAD JE ZAPJEVALA,A ONDA ME NAZVALA MARIJA ŠERIFOVIĆ: Saša Popović o Konstrakti mijenja stav

Umjetnica Ana Đurić Konstrakta ove godine pojbedila je na takmičenju “Pjesma za Evroviziju '22” i Srbiju će predstavljati u Torinu na ovom prestižnom takmičenju, a sada je Saša Popović progovorio o njenom uspjehu.

Naime, Saša je istakao da je Konstrakta donijela jedno veliko interesovanje javnosti i medija.

Ove godine se digla velika prašina i ova pobjednica je donijela jedno veliko interesovanje javnosti i medija. Ja sam gledao prvo polufinale kada je Konstrakta pjevala. Kad je počela njena pjesma i kada je počela da pjeva “Koja je tajna zdrave kose Megan Markl”, promjenio sam kanal. Nisam ni obratio pažnju. Kad je došao podsjetnik za glasanje, kad je ona nastupala, pjesmu sam prihvatio kao navijačku i meni se tada to dopalo. Kad je bilo prvo polufinale poslao sam 20 poruka za Zorju. Kad je došlo finale ja sam glasao za Konstraktu. Pjesma mi se zaista dopala. Mene je zvala Marija Šerifović i rekla mi je da će Konstrakta pobjediti. Finale je bilo u subotu, u nedjelju smo snimali Zvezde Granda. Jedna od članica žirija je zakasnila, kako se pojavila tako smo svi zapjevali “Umjetnica mora biti tačna”. Ušla je pjesma svima nama u glavu. Ovo je prvi put da šaljemo pjesmu koja ima neku foru. Kako će oni to na finalu da naprave, ja ne znam. Poenta je u tekstu pejsme, nadam se da će Evrovizija dozvoliti da ide prevod pjesme na Engleski jezik- rekao je Saša, a onda se nadovezao na glasanje:

–Samo iz Srbije je stiglo 144.000 glasova, čim sam viieo da nisam dobio odgovor “Hvala što ste glasali” ja znam da je stiglo mnogo glasova, jer sistem ne može to da odredi. To je tačan broj glasova i tu nema laži. Aca Lukas je digao frku i svojim izjavama je digao interesovanje za takmičenje– rekao je on.

Tagovi: Saša Popović
Prethodni članak

TO JE STARA PRIČA: Saša Kovačević odgovorio na pitanje o bratu Radetu i Milici Todorović

Sljedeći članak

PRAVA RIJETKOST: Mira Škorić sa kćerkom za Dan žena

Povezani članci

Berin Buturović snimio spot u Kosači: Fanovi već komentiraju kako je veliki “laf”!

Porodila se kćerka Mustafe Nadarevića: “Dobro došla slatka Vini!”

Odrastao u selu pored Bosanskog Petrovca, umro u Beogradu: Skoro četiri godine bez Marinka Rokvića!

Isplivali novi detalji o ženi koja je Mariji Šerifović rodila sina: Obrazovana žena, ali…

NAJNOVIJE

Najpoznatija balkanska striptizeta danas ima kozmetički salon: “Muž je gledao dok su se napaljeni muškarci preznojavali i dobacivali mi!”

Živojinovići mole Aleksandru Prijović da se predomisli: Pjevačica sama donijela životnu odluku!

Pjevačica kopa njivu u Chanel čizmama, našminkana i u minjaku: “Ja stvarno nemam kompleks…”

Obračun muža Lune Đogani i Bake Praseta: Padaju javno ozbiljne optužbe i prijetnje!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo