Severina Kojić došla je u Beograd kako bi utješila svekra Dragana Kojića Kebu, koji je pod stresom zbog saobraćajne nesreće koju je izazvao kada je na pješačkom prelazu udario osamnaestogodišnjakinju A. Đ.Kad je saznala za nezgodu, pjevačica je spakovala kofere i s mužem Igorom Kojićem iz Hrvatske doputovala u Beograd kako bi voljenom svekru pružila podršku. Čim ga je ugledala, tepala mu je „dida“, kako ga zove od milja.
– Seve se veoma potresla zbog cijele situacije, jer je dosta vezana za Kebu. Iako su stalno bili na telefonskoj vezi s Kojićima, Severina i Igor se nisu smirili dok nisu došli kod njih na Bežanijsku kosu. Satima su razgovarali, Dragan joj je objašnjavao kako se sve desilo. On je psihički potonuo, a Severina se trudila da ga bar malo nasmije, ponavljajući da je najbitnije da je tinejdžerka dobro. Pokušala je da ga odobrovolji da s njom ode na večeru u restoran njihove kolegice Aleksandre Prijović, ali on nije bio raspoložen za to. Zato je u petak uveče tamo otišla bez njega – otkriva izvor. Severina je po dolasku u Beograd sina Aleksandra ostavila kod njegovog oca Milana Popovića, kod kog provodi ovaj vikend. Oni već danas putuju u Zagreb zbog pevačicinih brojnih obaveza, koje ne može da odloži. Dolazak u Srbiju nije bio planiran, ali ona je morala da bude uz svog svekra i pruži mu podršku.



