Adil Maksutović još jednom je pokazao da je jedan od najpopularnijih pjevača na ovim prostorima, jer su karte za njegov prvi solistički koncert u Beogradu 17. novembra planule deset dana prije koncerta, pa je pjevač zbog ogromnog interesovanja zakazao novo druženje sa publikom za 23. novembar. Publika će tako u Centru „Sava“ dva puta moći da čuje ovog pjevača koji važi za jedan od najvećih fenomena na muzičkoj sceni regiona jer bez velike reklame niže hitove već punu deceniju. Čak i u okviru kampanje sveo je javna pojavljivanja na minimum jer je želio da se posveti muzičkim pripremama pošto želi da sve bude na najvišem nivou.
– Presretan sam što je muzika nešto što nas veže, i jedva čekam oba druženja sa publikom, obećavam svima da će koncerti biti za pamćenje – rekao je Adil.
![]()



