Ana Kokić progovorila je o zdravstevnom problemu koji je nedavno imala. Kako bi apelovala na sve žene da vode računa o svom zdravlju, ona je sa javnošću podijelila kroz kakav je pakao prošla kada je na grudima napipala kvržicu.
–Saznalo se za to. Nisam želela da šutim o tome iz jednog razloga – da žene kojima se to desi slijede moj primjer. Ukoliko osjete promijene ili napipaju neke promijene na svom tijelu, da se odmah obrate svom ljekaru, jer najgore je kada misle da to nije ništa i da će proći, a onda kada dođe do neke teže situacije, onda nema izlaza– kaže Ana. Pjevačica nije željela da čeka, već je odmah uklonila masno tkivo.
-To je obično masno tkivo koje sam prije nekoliko nedjelja uklonila. Nije bilo ništa što uzrokuje karcinom ili neko slično boljenje. Dešava se mnogima da se stvaraju masni čvorići koji se hirurškim putem lako uklanjanju pa sam se time vodila i sama. Smatram da svaka žena treba da vodi računa o svom zdravlju i da je to nevjerovatno bitno. Sad sam spokojna– kaže Ana.






