Kako je u javnosti isplivala dugo čuvana tajna o uzroku sukoba između rodica Lune Đogani i Edite Aradinović, odnosno da je blogerka navodno preotela dečka predvodnici "Ministarki", svima je postalo jasno zbog čega je pjevačica prozvala svoju rodicu zbog toga što je "rasturačica brakova". Luna Đogani je priznala da je bila sa dečkom svoje rodice Edite Aradinović, ali tek nakon što je pjevačica sa njim raskinula. Međutim, oglasila se i pjevačica, koja je dala iskren komentar i nije željela da ulazi u detalje ove priče.
-Ma, ona je klinka jedna. Ako ona tako kaže, onda je to istina– bila je pomalo ironična Edita. Popularna pjevačica je istakla da svaka dalja priča o Luni Đogani je nepotrebna jer bi joj se davao dodatni publicitet, a njene postupke je okarakterisala kao nezrele.
![]()



