Pjevačica bi voljela da zatrudni, dok ima jasan stav kada je usvajanje djece u pitanju, svidoo se on mnogima ili ne.Viki Miljković otkrila je fanovima detalje iz privatnog života, a prvenstveno sve o djeci i trudnoći.
-Izuzetno bih voljela da rodim još jedno dijete. E sad, da li bi bila djevojčica ili dječak, to samo Bog određuje. Nažalost, posljednjih godina poslovne obaveze su uslovile da smo više puta prolongirali tu odluku, ali ta želja još postoji. Možda se i desi poslije ove sezone "Zvezde Granda“- rekla je Viki Miljković. Pjevačica je priznala i da nema ništa protiv usvajanja djece.
-Nemam ništa protiv usvajanja djece. Naprotiv. Ali nemam to u planu. Taške ima divnu kćerku koju doživljavam podjednako kao svoju. Ona se zove Jelena i zahvalna sam Bogu što je naš odnos tako dobar. U stvari, pošto već ima 26 godina, mi smo više kao drugarice. Sretna sam što su Andrej i ona jako vezani jedno za drugo iako žive u dvije različite zemlje. Često se posjećuju i provode vrijeme zajedno. Tako da tu vrstu praznine u smislu da mi nedostaje kćerka nemam. No, i ako se ne desi, tako je suđeno- dodala je Viki.






