SašaPopović, Nikolini Kovač, Slađani Mandić priređuju omažu folk divi Lepoj Brena, nekada najvećoj zvijezda bivše Jugoslavije, ovih dana snima spot za pjesmu sa novog albuma. Naime, spot za novu pjesmu predstaviće omaž Breninoj dugogodišnjoj karijeri, a u njemu će se naći brojne pjevačicine kolegice, mlade glumice, ali i članovi nekada popularnog benda “Slatki greh”, predvođeni Sašom Popovićem. Ove godine Brena i “Slatki greh” slave veliki jubilej – tačno 35 godina od osnivanja benda i njihovog prvog javnog nastupa. Zbog toga, Brena je želela da na neki način obilježi taj jubilej, te je za potrebe novog spota angažovala brojne mlade koleginice, ali i glumice, koje će igrati nju iz raznih faza njene karijere – kaže izvor blizak pjevačici i otkriva ko će sve “biti” Brena u novom spotu. Osim “Zvezde Granda” Slađane Mandić, koja likom i glasom podsjeća na Brenu, u spotu će se pojaviti i Nikolina Kovač, Ljupka Stević… Takođe, glumica Dragana Mićalović ima malu, ali zanimljivu ulogu. Ideja je da sve one budu obučene i našminkane kao Brena, a svaka od imitatorki će imati i njenu frizuru karakterističnu za određeni period karijere – kaže izvor i dodaje:
-Međutim, najinteresantnije je to što će se i Saša Popović naći u spotu. Nakon dugo godina, Saša će ponovo biti u ulozi frontmena grupe “Slatki greh” – kaže izvor i dodaje da režiju spota ovoga puta potpisuje Haris Dubica. Planirano je da snimanje traje nekoliko dana, jer će biti dosta učesnika. Takođe, nije tajna da Brena sve voli da radi polako i studiozno, tako da će publika spot moći da vidi tek za nekoliko nedjelja. Osim toga, uskoro će da izađe Brenin novi album, ali i dokumentarni film o njenoj karijeri, jer joj je veoma važno da na pravi način obeilježi ovaj značajni jubilej.
![]()



