Severina Kojić u Ljubljani je izvela numeru sa Tedi Spalatom sa albuma “Naša bila štorija”. Pjevačica je pustila suzu kada je prvi put čula album, ali plakala je i na samom koncertu. Seve nije uspjela da obuzda emocije na sceni da savlada, pa su joj suze tekle niz lice tokom cijelog trajanja pjesme, međutim,tako je napisao u scenariju, a pjevačica je uvježbala suze i plakanje.
![]()



