-Hvala Split.Jedan od najboljih koncerata ove godine.Vidimo se ponovo-poručio je Amel Ćurić.Pjevač je nakon medeneog mjeseca koji je proveo sa suprugom Jelenom u Barceolni, na Maldivima i u Kataru prionuo na posao. Pjevač je napravio fantastičnu atmosferu u klubu „Zenta“, a nakon Splita koncerti se nastavljaju.
![]()



