Željko Šašić nedavno je uslikan kako u jednom klubu srdačno grli sredovječnog muškarca.
![]()
Zapravo, bio je to zagrljaj dobrodošlice koji mu je uputio njegov stari prijatelj i kolega Bob Radojević, nakon što se Željko pojavio na promociji spota za pjesmu “Numero uno”. Stari prijatelji izljubili su se i izgrlili, a Šašić je u svom maniru uspio čak i da se našali da je ova prisnost posjledica nedostatka žena u njegovom životu.
![]()



