Produkcija je postavila pitanje Ivanu Marinkoviću šta je šapnuo Teodori.
On je rekao:
– Da je volim.
Sa druge strane Teodora prolazi kroz turbulentni period, pa je ubjeđena da je Ivan mrzi, ali da bi joj bilo žao kada bi i on i Mili izašli.
![]()
– Ne mrzim nikoga – rekao je Marinković kratko i odsječno.
U program se uključila jedna gledateljka koja je molila produkciju da Ivan ostane u vili što je još više ganulo Ivana, pa nije mogao da savlada emocije i zaplakao je u jednom momentu.
Sa druge strane i Miijevi fanovi su se javili i zamolili produkciju da ne izbacuju Milija iz vile, jer je neko ko ima mnogo toga da pokaže, što je i njega dovelo do suza.





