Armin Bijedić radno ulazi u novembar i kraj ove godine. Obzirom da spada u red najtraženijih vokala u našoj zemlji, njegov sedmični raspored pretrpan je gostovanjima i svirkama. Uz te obaveze Bijedić priprema promociju novog singla „Snjegovi“, ali se i sprema za američku turneju, na kojoj će pjevati uz Elmedina Kadrispahića Eku.Popularni pjevački dvojac s velikim profesionalizmom i ozbiljnošću pristupa svakom projektu, te su nedavno pozirali pred fotoobjektivom Safeta Hadžimusića i snimili fotoografije za plakat koji najavljuje turneju, na kojoj će im se u decembru pridružiti i Faruk Duran. Novu Bijedićevu pjesmu, koju publika s nestrpljenjem očekuje, napisao je i aranžirao Amil Lojo, a na njoj je angažirana ekipa najboljih muzičara u regionu: Adis Sirbubalo (klavir), Mujo Behmen (gitare i buzuki), Muamer Đozo (bas), Dado Marinković (bubanj), dok je bek vokale na pjesmi otpjevala Ivana Selakov.
![]()





